Lista Probierza, czyli trener odpowiada hejterom

Autor wpisu: 16 sierpnia 2018 14:36

Michał Probierz, który ponad trzy lata temu zamknął swoje konto na Twitterze, jakiś czas temu wrócił do „sieci”. Z czym wiąże się obecność, szczególnie osób publicznych, w mediach społecznościowych, wiadomo – uaktywniają się hejterzy. Przede wszystkim anonimowi. I do nich wszystkich trener Probierz skierował pierwsze słowa na konferencji Cracovii.

– Czytam tych hejterów, jak im się fajnie mnie ocenia. To ja tylko przytoczę parę nazwisk – zaczął szkoleniowiec oficjalne spotkanie prasowe przed jutrzejszym meczem Cracovii z Zagłębiem Lubin.
Nazwisk było więcej niż „parę”. Przytoczmy kilkanaście: Mystkowski, Rakoczy, Drągowski, Fidziukiwicz, Uryga, Broź, Słowik, Kiełpin, Makuszewski, Gikiewicz, Cionek, Romańczuk, Góralski, Lewczuk, Zawistowski, Szeliga…
Jeśli dobrze policzyliśmy, Probierz wymienił 64 piłkarzy.
– To jest tyle, jeśli chodzi o Polaków, nie wspominając o zawodnikach z innych krajów – zakończył czytać swoją listę Probierz. – To są wszyscy zawodnicy, których ja wprowadziłem do ekstraklasy. Z różnych lig, drugiej, trzeciej, z lig juniorskich. Zanim ktoś mnie oceni, niech sprawdzi najpierw ilu piłkarzy dzięki mnie zaczęło grać w ekstraklasie, a dopiero potem oceni jak pracuję.
Jeśli Cracovia nie zacznie lepiej grać (i punktować) w lidze, Probierz musi się liczyć z krytyką w sieci. Mamy jednak nadzieję, że mimo aktywności hejterów, trener tym razem zostanie na Twitterze…

Inne artykuły o: Cracovia | Ekstraklasa

  • zgubek

    Przeszło 40 lat temu był taki trener Brian Clough, zwany wielką gębą. gadał dużo, czasami wygadywał wielkie głupstwa( to on nazwał Tomaszewskiego klaunem- później okazało się ,że miał rację).Ale ten gość miał sukcesy- zdobył mistrzostwo Anglii z Nottingham Forest w 1978 roku , a w sezonie 1978/79 Puchar Mistrzów Klubowych.Takiego gościa rozumiem, dużo gada ale ma wyniki. A Pan Trener Probierz pierdzieli jak mały Kazio na nocniku, nadyma się jak balon, a wynik ma cienkie, a z Cracovią tragiczne. Panie Probierz, zamiast pieprzyć trzy po trzy, zrób pan coś, coś wygraj , pokaż, że jesteś trenerem a nie popierdułką.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli