Lettieri: – To bezczelne. Probierz: – Lettieri wiecznie jest urażony

Autor wpisu: 4 grudnia 2017 21:51

W meczu Cracovii z Koroną było ciekawie. Dość powiedzieć, że padły cztery bramki (2:2). Ale interesująco było też po spotkaniu, kiedy trenerzy powbijali sobie wzajemnie szpilki.

Zaczęło się od tego, że jeszcze przed meczem Probierz powiedział, że dobra gra kieleckiej drużyny to spora zasługa jej poprzedniego trenera Macieja Bartoszka. – Wysłano go na śmietnik, a przecież on zbudował obecną Koronę – stwierdził.
Na pomeczowej konferencji Lettieri odniósł się do tych słów:
– Nie leży to w moim charakterze, ale chcę zadać jedno pytanie. Kto dziś narzucił swój styl? Oceńmy to – denerwował się szkoleniowiec Korony. – Zadaję to pytanie do wszystkich, bo bardzo mnie to interesuje. To bezczelne, że pracujemy w Koronie od sześciu miesięcy i słyszymy w wywiadach, że dobre wyniki to praca innych trenerów. Nie chodzi o to, że jestem obrażony na Probierza. To zwykły brak szacunku. My nie mówiliśmy przed Legią, że kilka zwycięstw z rzędu, to była praca Magiery.
Co na to Probierz?
– Lettieri wiecznie jest urażony. Nie potrzebuję takich gierek słownych do niczego. Prawda jest taka, że ze składu, jaki zostawił Maciek Bartoszek zostało siedmiu zawodników, Korona dodatkowo się jeszcze wzmocniła, więc nie mijałem się z prawdą – odparł.
Co by nie mówić, w tym sezonie wyjątkowo barwnie prezentują nam się szkoleniowcy w ekstraklasie.

Inne artykuły o: Cracovia | Ekstraklasa | Korona Kielce

  • zgubek

    A mnie to tak średnio obchodzi co Bartoszek stworzył , a Lettierii spłodził. Panowie dajcie sobie po razie i będzie git. Ani Probierz, a tym bardziej Lettieri to są trenerzy z mojej bajki, ale zarówno Korona jak i Cracovia w tej lidze nic nie osiągną.Te wszystkie gadki, kto kogo stworzył, a kto dołożył, to takie popierdułki.

  • Piotr Borkiewicz

    Probierz ma obsesję na punkcie trenerów z zagranicy. Najlepiej jakby Cracovia zaczęła lepiej grać to sie może dowartościuje.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli