Vadis z Teodorczykiem? Niewykluczone…

Autor wpisu: 12 kwietnia 2017 14:52

Co jakiś czas w mediach, głównie belgijskich, pojawia się informacja o tym, że kolejny klub chętnie widziałby w swoim zespole Vadisa Odjidję-Ofoe. Tym razem głośno o Anderlechcie Bruksela. Ciekawe czy Vadis dogadałby się z Teodorczykiem…

To, że akurat Belgowie najczęściej dopominają się o gwiazdę Legii, dziwne nie jest. Tam znają go dobrze, choć najwidoczniej uznali, że nie do końca go docenili. A po świetnych występach w Ekstraklasie, a przede wszystkich w Lidze Mistrzów, co i rusz ktoś ma na Vadisa chrapkę. Tym razem tamtejsze media informują, że Ofoe jest głównym celem transferowym Anderlechtu. Wcześniej klub z Brukseli też się nim interesował, ale teraz ponoć to zainteresowanie wzrosło znacznie. Legia tanio Vadisa nie sprzeda. Jeśli piłkarz byłby zdecydowany opuścić Łazienkowską (jego kontrakt z Legią ważny jest do końca czerwca 2018 roku), działacze z Brukseli musieliby zapłacić kilka milionów dolarów.
Sam zawodnik zapowiedział, że chce poczekać do końca sezonu z ewentualnym renegocjowaniem kontraktu z Legią i dopiero wtedy podejmie decyzje w kwestii swojej przyszłości.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli