Vadis Odjidja-Ofoe walczy o gola fazy grupowej Ligi Mistrzów

Autor wpisu: 6 stycznia 2017 11:54

To niby tylko zabawa, kolejny – jeden z wielu – ranking, ale… No właśnie, jeśli zawodnik polskiej drużyny jest w zestawieniu Ligi Mistrzów wśród największych gwiazd (i póki co wygrywa!), to brzmi dumnie. Vadis Odjidja-Ofoe walczy o tytuł najpiękniejszego gola fazy grupowej Champions League. Głosujmy!

W plebiscycie na stronie UEFA internauci wybierają jedną z sześciu bramek. To zwycięskie trafienia z każdej kolejki Ligi Mistrzów z fazy grupowej. Gol Vadisa strzelony Realowi Madryt został wybrany najładniejszą bramką 4. kolejki. Do zakończenia głosowania sporo czasu i zdajemy sobie sprawę, że klasyfikacja może nie wyglądać już tak fantastycznie jak poniżej, ale wszystko w naszych klikach – można wspomóc pomocnika Legii w walce m.in. z Cristiano Ronaldo. Czwarty w zestawieniu jest Robert Lewandowski, ale on i tak jest gwiazdą światowego formatu. Wypromujmy więc Vadisa, a przy okazji Legię :)

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 06.01.2017 111912

Tu nagrodzony gol Odjidji:

A tu utrwalony na grafice:

Inne artykuły o: Legia Warszawa | Liga Mistrzów

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli