Vadis Odjidja-Ofoe przegrał tylko z Turkiem

Autor wpisu: 8 lutego 2017 12:47

Gol Vadisa z meczu z Realem Madryt znalazł się na drugim miejscu wśród najpiękniejszych bramek fazy grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2016/17. W pewnym momencie była szansa nawet na wygraną w tym mało ważnym, ale jakże sympatycznym plebiscycie. Niemniej wybrzydzać nie ma co, a Vadisowi oczywiście gratulujemy!

Bramka padła w pamiętnym spotkaniu z Realem Madryt – pamiętnym z uwagi na wynik 3:3, ale też na to, że mecz musiał zostać rozegrany przy pustych trybunach. Vadis przepięknym strzałem w okienko przywrócił Legii nadzieję na dobry wynik z Królewskimi, bo do tego czasu było 2:0 dla gości. A zrobił to tak:

A tu utrwalony na grafice:

Strzał został wybrany przez internautów najpiękniejszą bramką w 4. kolejce, a następnie nominowany do tytułu najładniejszego gola całej fazy grupowej. Pomocnik Legii przegrał w głosowaniu tylko z golem Cenka Tosuna z Besiktasu Stambuł. Turek popisał się kapitalnym uderzeniem nożycami w meczu z Benfiką Lizbona (3:3).
A na czwartym miejscu w zestawieniu znalazło się trafienie Roberta Lewandowskiego z meczu z Atletico Madryt. Napastnik Bayernu Monachium strzelił wtedy gola z rzutu wolnego, po którym zaprezentował pamiętną cieszynkę, informując świat, że zostanie ojcem.

Vadis_LM

Inne artykuły o: Legia Warszawa | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli