Nie poddawaj się ukochana ma! Legia dała pokaz charakteru

Autor wpisu: 7 grudnia 2016 22:48

Inne artykuły o: Legia Warszawa | Liga Mistrzów

  • ursynów

    Józef Piłsudski,powiedział ,że ,,Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo”. To pasuje w dniu dzisiejszym do Legii. Dostać dwukrotnie lanie od Borussii ,nie mniejsze cięgi od Realu w pierwszym meczu i się podnieść- to wielka sztuka.Jest to zasługa Magiery bez wątpienia, ale to piłkarze byli tymi, którzy mimo takich porażek,podnieśli się z kolan i pokazali,że w piłkę grać potrafią. Co powiedzą wielcy eksperci, którzy Legię po jej pierwszym meczu osądzali bardzo surowo,śmiali się,czy wręcz wyszydzali.W jednym ze swoich wpisów ,twierdziłem,że za wcześnie jest spisywanie Legii na straty.Legia jak na polskie warunki ma najwięcej dobrych i bardzo dobrych piłkarzy.Tu nie ma co porównywać gwiazdek z Podlasia,czy Poznania do takich graczy jak Pazdan,Radovic, Ofoe,czy Prijovic, a nawet Bereś.To na nich spoczywa ciężar gry, a reszta niewiele od nich odbiega.Cieszę się,to jest jeden z najfajniejszych momentów w mojej przeszło pięćdziesięcioletniej historii kibicowania temu klubowi. Jestem z chłopaków dumny.Gratuluję trenerowi Magierze,może to naprawdę magic.
    Ale na koniec chcę przytoczyć dalszy ciąg zacytowanych na początku słów Marszałka,,Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska”. Myślę, ba jestem pewien ,że moja Legiunia nie pójdzie tą drogą.

    • Dariusz Tuzimek

      Zgadzam się z opinią, że Magiera zmienił ten zespół. Oglądałem mecz na żywo, na stadionie. Trudno było nie ulec emocjom. Serce rosło, że tak mądrze i konsekwentnie gra polska drużyna. Organizacja gry – perfekcyjna. I niesamowite jak Magiera tchnął w ten zespół nowe życie. Jak rozwinął się Bereszyński, jak wrócił do żywych Rzeźniczak, jak znów na poziomie gra Pazdan, jak odzyskał wiarę Prijović. Teraz Jacek Magiera musi popracować nad Nikoliciem i Kucharczykiem, który gra niestabilnie, raz lepiej, raz gorzej. Z obu można dużo więcej wycisnąć.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli