Futbol bez kompleksów zawsze się obroni

Autor wpisu: 2 listopada 2016 23:35

Inne artykuły o: Legia Warszawa | Liga Mistrzów

  • szczęśliwy ursynów

    Panie redaktorze,ależ Pan w chóry anielskie uderzył.Poczekajmy,nie ogłaszajmy Magierę świętym, który czyni cuda, bo na kanonizację to jeszcze za wcześnie. Uznam go za cudotwórcę jak Legia zdobędzie majstra,bo to jest w chwili obecnej mało realne. Wracając do meczu,to żal d..ę ściskał,że tak pusto na stadionie,że banda kretynów pozbawiła ludzi piłkarskiego święta ,oglądania meczu na żywo.
    Za cud uznam, jak wróci normalny doping, bez chamstwa, dewastowania trybun,etc.Szkoda,że tacy piłkarze jak Vadis, Rado,Malarz i reszta chłopaków, którzy zostawili na murawie kawał zdrowia,nie mogli słyszeć tego dopingu ,który na meczach dodaje im poweru.
    To był fajny mecz,to był mecz gdzie nie wstydziłem się za swoją Legię, tak jak po przegranych spotkaniach z Termalicą, Arką czy Łęczną.Widziałem w tych chłopakach błysk w oczach, zaangażowanie i walkę.To była drużyna,prawdziwi zawodowcy,na razie wykonująca dobre rzemiosło piłkarskie.Do mistrzostwa w tym co robią sporo jeszcze brakuje, ale skoro trenuje ich Magic, a redaktor Tuzimek,obwołał go cudotwórcą,to ja choć wiarę mam lekko zachwianą, powiem daj Boże,żeby nim został.Wiara ponoć czyni cuda.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli