Legia na Florydzie, a zimno jak w… Giżycku!

Autor wpisu: 20 stycznia 2018 11:00

O północy z soboty na niedzielę polskiego czasu Legia zagra drugi mecz Florida Cup z Atletico Nacional (transmisja w Eleven), ale póki co – w czwartek i piątek – legioniści solidnie trenowali, czego liczne dowody w klubowych materiałach legia.com.

Tym razem warty zobaczenia film pod znakiem… „zimna”. Tak, tak, nam się wydaje, że legioniści wyruszyli na cieplutką Florydę, a tu okazuje się, że zimno. Jak to ujmuje Łukasz Broź – jak w Giżycku! A może nawet w Giżycku cieplej o tej porze.
Opatuleni w szaliki i czapki (przynajmniej niektórzy), ale oczywiście trening musi być na serio – w końcu po to drużyna na Florydę pojechała. Chwilowo bez Romeo Jozaka, który oddalił się od zespołu na dzień, by wziąć udział w konferencji futbolowej w Filadelfii.
W materiale m.in. Adam Hloušek uspokaja, że z jego stłuczoną nogą każdego dnia coraz lepiej, Kasper Hamalainen przyznaje, że woli lato od zimy, a Thibault Moulin i Cristian Pasquato rywalizują strzelając na bramkę Radosława Majeckiego.

Zobaczcie materiał klubowej telewizji Legii:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli