Lechia przegrywa nawet w sparingu z III-ligową drużyną. Z reprezentantami w składzie!

Autor wpisu: 17 marca 2018 15:12

Przykra sprawa. W Gdańsku piłka nożna ma się póki co źle. Bardzo źle. Nawet sparing z III-ligową drużyną nie jest w stanie poprawić statystyk Lechii w ostatnim czasie. Rezerwy, ale z głośnymi nazwiskami i byłymi reprezentantami w składzie, przegrały z Kotwicą Kołobrzeg 0:1.

Nie ma co się rozpisywać. Ktoś powie – to tylko sparing. Tak, tylko, ale wypadałoby go jednak wyraźnie wygrać mając w szeregach takie nazwiska. No właśnie – nazwiska. Te podobno nie grają, ale warto zaprezentować kto przegrał spotkanie z zespołem z III ligi:
Lechia Gdańsk: (skład wyjściowy) Oliver Zelenika – Jakub Wawrzyniak, Gérson, Steven Vitória, Grzegorz Wojtkowiak, Miloš Krasić, Ariel Borysiuk, Florian Schikowski, Filip Mladenović, Sebastian Mila, Flávio Paixão.
Zatem czterech byłych reprezentantów Polski i jeszcze paru naprawdę znaczących w Gdańsku piłkarzy… W sumie to może trochę głupio, że wynik „poszedł” w świat.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lechia Gdańsk

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli