Lech przegrał i stracił Duńczyka. WIDEO

Autor wpisu: 1 lutego 2016 21:39

Lech Poznań przegrał sparingowy mecz ze Slavią Praga 1:3. Nie to jednak samo w sobie jest najgorsze. Urazu doznał w swoim zaledwie drugim spotkaniu w barwach Lecha Duńczyk Bille Nielsen.

Lechici wyraźnie ustępowali prażanom w tym meczu i po wyraźnych błędach w defensywie przegrali zasłużenie. Bramkę dla mistrzów Polski strzelił Dawid Kownacki po rewelacyjnym przerzucie Szymona Pawłowskiego, ale i po wyraźnym błędzie bramkarza Slavii. Poniżej skrót meczu zrobiony przez klubową telewizję Lecha:

Najgorsze dla lechitów, że kłopoty zdrowotne mieli obaj nowo pozyskani piłkarze. Bille Nielsen zszedł z boiska z urazem po niespełna półgodzinie, w której zresztą nie miał zbytnich okazji do prezentowania się, bowiem czeska ekipa w tym okresie dominowała wyraźnie. Na razie nie wiadomo, jak groźny jest uraz Duńczyka.
Po godzinie boisko opuścił także Vladimir Volkov. Trener Jan Urban tłumaczy jednak, że w jego wypadku to kwestia nieodpowiedniego na razie przygotowania fizycznego. Oto, co powiedział szkoleniowiec telewizji klubowej Lecha:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lech Poznań

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli