Kucharczyk czyta dzieciom. I to jak czyta!

Autor wpisu: 7 grudnia 2017 11:05

We wtorek na stadionie Legii zorganizowano imprezę mikołajkową dla najmłodszych kibiców. Atrakcji było co niemiara, wystarczy powiedzieć, że Święty Mikołaj wylądował na boisku przy Łazienkowskiej prosto z nieba – na spadochronie! Piłkarze i trener Romeo Jozak spotkali się dziećmi, rozdawali autografy, pozowali do wspólnych zdjęć. Mali kibice wychodzili z imprezy bardzo zadowoleni, z prezentami pod pachą i emocjami wymalowanymi na twarzy. Największą popularnością młodych kibiców cieszyli się Michał Pazdan, Guilherme i… Michał Kucharczyk.

Przy okazji tego wydarzenia odbyła się promocja książki „Legia to jest potęga” autorstwa naszego redakcyjnego kolegi Dariusza Tuzimka. To książka dla dzieci o tym skąd się bierze taka fascynacja klubem z Łazienkowskiej, o historii klubu, o największych jego postaciach, o kibicach, tradycji, legendzie, stadionie (więcej o samej książce TUTAJ).
Najweselszym momentem wieczoru mikołajkowego był występ Michała Kucharczyka. Występ… sceniczny. Michał dostał za zadanie przeczytanie fragmentu książki na głos, przed dużą i wymagającą publicznością. Ileż to było żartów, że nie da rady, że z czytaniem to u Michała średnio, itd. Ale to były tylko wygłupy, bo „Kuchy” naprawdę dał radę.
Wybrany fragment przeczytał z wielką brawurą, a poszczególne części dialogu akcentował jak zawodowy aktor. Dostał za swój występ zasłużone brawa.
Praktyka z cyklu „poczytaj mi tato”, bardzo się Michałowi przyda, bo niedawno został ojcem małego Oskara.
Zobaczcie w materiale jak „Kuchy” czyta dzieciom.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli