Ktoś skreślił Eduardo. Tylko, że na pewno nie trener…

Autor wpisu: 14 września 2018 15:38

Ciekawa sprawa. Trener Ricardo Sa Pinto nic nie wie o tym, że Eduardo nie jest już do jego dyspozycji…

Wczoraj portal 90minut.pl poinformował o tym, że Eduardo da Silva został wykreślony z listy piłkarzy zgłoszonych przez Legię do ekstraklasy. Zawodnik zrobił tym samym miejsce dla nowo pozyskanego André Martinsa. Portal od lat ma najlepsze i najszybsze informacje dotyczące statusu zawodników od najniższych lig, więc trudno nawet zakładać, że w tym przypadku podał nieprawdę. Okazuje się jednak, że o tym fakcie nic nie wie portugalski szkoleniowiec Legii.
– Eduardo? Nie mam informacji, by został skreślony z listy graczy zgłoszonych do ekstraklasy – powiedział Ricardo Sa Pinto podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Lechem.
Co ciekawsze, tej wypowiedzi trenera nie znajdziemy na oficjalnej stronie klubowej.
Dobrze by było, gdyby jednak cała sprawa została wyjaśniona do niedzieli, bo robi się kuriozalnie… Jeśli Eduardo nie ma wśród uprawnionych do gry w ekstraklasie zawodników, to ktoś go jednak skreślił. Pytanie – kto. Bo jak widać, na pewno nie trener.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli