Król Nemanja Nikolić pożegnał się z przytupem. Po królewsku

Autor wpisu: 18 grudnia 2016 20:02

A Górnik Łęczna? Piłkarze Smudy od razu na początku popełnili grzech ciężki – wystraszyli się Legii, cofnęli się pod swoją bramkę, i pozwoli gospodarzom grać. Na karę nie musieli długo czekać – całe 5 minut. I dopiero strata gola na chwilę odblokowała gości. Na chwilę. bo potem padł drugi gol, a potem rządziła tylko Legia. 5:0 wygrała na dużym luzie.

  • ursynów

    No i do lutego będzie smętnie dla kibica piłkarskiego.Emocji nie dadzą mu skoki Stocha, czy Kota.Trzeba jakoś sobie radzić.Legia to jest Legia.To nie królowie Podlasia.Cztery punkty to dużo i jednocześnie niewiele do odrobienia.Wierzę ,że na wiosnę będzie git. Szkoda Nikolica, pewnie mogą odejść i inni. Ale wierzę, że Legia na wiosnę będzie silniejsza,a Rado i Dzidzia(Ofoe) będą błyszczeć.i doprowadzą Legię do kolejnego majstra.Legia na nasze warunki to potężny klub.Ma fajnego trenera, piękny stadion, pieniądze.Kibiców wiernych też, ale boję się ,że przez nich znowu może być jakiś obciach i kara.
    Redaktor Budka w swoim artykule postawił pytanie – I co ty teraz zrobisz z tym liderem Jago?
    A no Jagoś nie rokuję żubrom z Podlasia zdobytego mistrzostwa. Cernych to nie Prijo, Wasiliew to jest nie ta półka co Rado, a reszta-reszta jest milczeniem.
    I tylko szkoda Nikolica.Ponoć nie ma ludzi niezastąpionych,zobaczymy.Damy radę.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli