Kosecki i Tarasovs w jednym klubie! Dojdzie do starcia za „naszą panią”?

Autor wpisu: 24 czerwca 2017 12:23

Co za zrządzenie losu – Kuba Kosecki i Igors Tarasovs w jednym klubie. Łotysz (ostatnio grał w tureckim Giresunspor Kulübü) właśnie ustalił warunki kontraktu ze Śląskiem Wrocław. Jesteśmy bardzo ciekawi jak przebiegnie ich pierwsze spotkanie…

Pamiętacie awanturę pod szatniami Legii po meczu z Jagiellonią sprzed dwóch lat? Legia wygrała wtedy 1:0, było sporo kontrowersji, a na koniec zrobiło się bardzo gorąco już w budynku klubowym. Bluzgi, wzajemne oskarżenia i skakanie do gardeł. I najlepsze – Kuba Kosecki (wówczas Legia) wywołujący z szatni gości „tego z długimi włosami”. Mierzący 168 cm wzrostu „Kosa” chciał sobie po męsku wyjaśnić sprawy z ponad 20 centymetrów wyższym Igorsem Tarasovsem (wówczas Jaga). Do starcia ostatecznie nie doszło.
– Tego z długimi włosami dajcie, co kopnął naszą panią – Tarasovs schodząc z boiska z całej siły kopnął w mikrofon, który uderzył rzeczniczkę prasową Legii Izabelę Kuś (obecnie Kruk).
– Pierd…y! Co to k… To jest k… niemożliwe. Ale jak tak można do kobiety…

Tak na marginesie – Łotysz obciął już włosy.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Śląsk Wrocław

  • zgubek

    Ale jak tak można do kobiety.P…..ny.Kosa przypomina mi w tej scenie Don Kichota- tylko zamiast z wiatrakiem chciał walczyć z Tarasovsem.Taki mały,a jaki zadziorny.Miał rację pewien uczony mówiąc ,,nie po rozmiarach go osądzajcie, ale po czynach jego”.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli