Komedia. Kasprzik z zakazem stadionowym

Autor wpisu: 9 marca 2018 12:02

Tego jeszcze nie było. Czynny piłkarz z zakazem stadionowym! Mowa o Grzegorzu Kasprziku, który – jak się okazuje – był w sektorze gości podczas przerwanego meczu Piasta z Górnikiem.

O Kasprziku dopiero co było głośno (bynajmniej nie z powodu formy sportowej, bo miejsce w bramce Górnika Zabrze stracił już dawno), kiedy przy okazji spotkania ze Śląskiem został we Wrocławiu zatrzymany przez policję, po tym jak z innymi kibicami wdał się w burdy. Widać było mu mało wrażeń, bo jak pisze Antoni Bugajski w „Przeglądzie Sportowym”, Kasprzik znalazł się wśród fanów Górnika na tym niesławnym już meczu z Piastem w Gliwicach.
Komisja Ligi wydała decyzję, że „kibice, którzy podczas meczu z Piastem znajdowali się w sektorze gości, nie będą mogli wejść na trzy kolejne mecze domowe Górnika”. Co de facto oznacza, że pan Grzegorz nie będzie mógł uczestniczyć w imprezach masowych na stadionie w Zabrzu – w dzisiejszym meczu z Zagłębiem, potem z Sandecją i jednym spotkaniu rundy finałowej.
Na występ w bramce Górnika nie ma co prawda szans, ale wiadomo – różne przypadki się zdarzają, zawodnik zawsze może doznać urazu podczas treningu. Więc teraz w Zabrzu muszą uważać na zdrowie „jedynki” Tomasza Loski i „dwójki” Wojciecha Pawłowskiego.
No chyba, że zakaz stadionowy obejmuje tylko trybuny, a samej murawy już nie…
Swoją drogą chcielibyśmy zobaczyć co takiego dzieje się i siedzi w głowie Kasprzika.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Górnik Zabrze

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli