Kolejna kontuzja Jędrzejczyka i kolejna długa przerwa w grze

Autor wpisu: 16 listopada 2017 10:46

Artur Jędrzejczyk nie ma szczęścia w tym sezonie. Najpierw była kontuzja palca i przymusowa przerwa grze. Gdy wrócił do zdrowia i na boisko, w towarzyskim meczu z Meksykiem doznał urazu, który wykluczy go z gry do końca roku.

„Jędza” przejdzie kolejną operację w ciągu ostatnich kilku tygodni. Najpierw był złamany palec u ręki (to „pamiątka” z Superpucharu z Arką Gdynia). Z urazem grał wiele tygodni, ale w końcu musiał poddać się zabiegowi. Po dojściu do zdrowia zaczynał mecze z ławki rezerwowych, bo w czasie jego nieobecności do pierwszego składu Legii z powodzeniem wskoczył Łukasz Broź i Romeo Jozak nie był skłonny znowu wszystkiego zmieniać.
Mimo że Jędrzejczyk mało grał, Adam Nawałka powołał go na zgrupowanie kadry na mecze z Urugwajem i Meksykiem. I niestety, właśnie w tym drugim spotkaniu, obrońca Legii doznał kontuzji, która znowu wyeliminuje go z gry. Jędrzejczyk nie pojawi się na boisku na pewno do końca roku. Badania wykazały, że zawodnik ma uszkodzoną łąkotkę i konieczny będzie zabieg artroskopii. To oznacza kolejne kilka tygodni przerwy w treningach. Pytanie czy zdąży dojść do siebie do stycznia, tak, by wyjechać z zespołem na obóz przygotowawczy.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli