No i klops. Gumny wraca do Lecha

Autor wpisu: 31 stycznia 2018 15:20

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie: nie chwal dnia przed zachodem słońca… Kiedyś szumnie ogłoszono transfer Kamila Grosickiego do Burnley, który „wysypał się” chwilę przed zamknięciem okna, teraz przedwcześnie już doliczono miliony euro na koncie Lecha Poznań. Robert Gumny jednak nie przeniesie się zimą do Niemiec.

Dopiero co pisaliśmy TUTAJ o sukcesach akademii Lecha i grubych milionach, jakie klub zarabia na jej zawodnikach, a w ciągu dnia okazało się, że najgłośniejszy transfer stycznia jednak nie dojdzie do skutku. Młody piłkarz „Kolejorza” nie przejdzie teraz do Borussii Mönchengladbach. Czy faktycznie pojawiły się jakieś wątpliwości co do stanu zdrowia zawodnika (tych nie dałoby się już wykluczyć przed zamknięciem dzisiaj okna transferowego) – dowiemy się pewnie w najbliższym czasie.

Trochę szkoda młodego chłopaka, który jechał do Niemiec z przekonaniem, że tam zostanie. Teraz musi wziąć się w garść, pokazać dobrą formę na wiosnę i czekać na kolejną szansę przenosin już latem. Tylko tym razem wypadałoby wcześniej ogarnąć wszystkie formalności…

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lech Poznań

  • ursynów

    No masz babo placek, taki gumniany ogień z tego kontraktu wyszedł. Kapustkę też sprzedali i co teraz dzieje się chłopakiem? Może to i dobrze,że pogra jeszcze w Polsce. Pazdana też ciągle sprzedają,tylko kupca brak.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli