Kibice Sandecji na długo powinni odpocząć od wyjazdów

Autor wpisu: 5 listopada 2017 10:32

Wygląda na to, że dużo czasu będzie musiało upłynąć, zanim zdarzy się taka kolejka Ekstraklasy, po której złego słowa nie napisze się o kibicach. W ostatnich tygodniach mieliśmy pełną kafeterię zachowań patologicznych. I to ze strony fanów z różnych części Polski. Wczoraj dołączyli do nich kibice Sandecji.

Po spotkaniu z Wisłą Kraków („Biała Gwiazda” wygrała 3:0), kibice z Nowego Sącza z pewnością nie będą mieli okazji odwiedzić stadionów kolejnych rywali Sandecji i dopingować swoich piłkarzy. Zresztą o jakim dopingu tu mówimy… Jak ktoś przez niemal cały mecz zajęty jest robieniem rozróby, to na doping nie ma już czasu. Mamy nadzieję, że Komisja Ligi srogo ukarze beniaminka za ekscesy chuliganów. Prócz zakazu wyjazdów, klub bez wątpienia dostanie po kieszeni.

Co takiego się wydarzyło? Zaczęło się od zakłócenia wulgarnymi śpiewami minuty ciszy. Potem było tylko gorzej. Odpalone race lądowały na murawie (sędzia musiał przerwać spotkanie), w ruch poszły też petardy hukowe, a na koniec odbyło się regularne demolowanie sektora gości.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Sandecja Nowy Sącz