Kibice Pogoni wsparli swojego kapitana

Autor wpisu: 14 września 2018 11:11

Adam Frączczak nie pomoże w najbliższym czasie Pogoni Szczecin w wydźwignięciu się z dna tabeli. Sam potrzebuje pomocy – czeka go operacja przysadki mózgowej. W trudnych chwilach nie zostawili go kibice, którzy przyszli pod jego dom i pożegnali go przed wyjazdem na zabieg.

Kilka dni temu klub ze Szczecina poinformował, że ich kapitan ma poważne problemy ze zdrowiem. Podczas rutynowej kontroli lekarzy zaniepokoiły wyniki badań krwi. Dalsze testy wykazały, że Frączczak ma zmiany w przysadce mózgowej. Na szczęście wykryty nowotwór nie jest złośliwy. Konieczna jest jednak operacja, a potem dość długa rehabilitacja. Zawodnik na pewno nie pojawi się na boisku przynajmniej do końca tego roku. 31-letni napastnik występuje w Pogoni od 2011 roku, w tym czasie rozegrał 260 meczów i strzelił 63 gole.
W czwartek wieczorem około stuosobowa grupa kibiców Pogoni przyszła pod dom swojego kapitana, by wyrazić wsparcie i podtrzymać go na duchu. Dziś Frączczak wyjeżdża ze Szczecina na zabieg.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Pogoń Szczecin

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli