Kibice Lechii z wizytacją na treningu. Wiadomo, w jakim celu…

Autor wpisu: 3 listopada 2017 09:26

Ten mecz będzie dla nas najlepszą okazją do tego, by odpowiednio zareagować po tym, co stało się w starciu z Koroną. Do Gdyni jedziemy po to, żeby zrobić swoją robotę i sięgnąć po trzy punkty – zapewnia przed derbami Trójmiasta Adam Owen. Trener Lechii wyglądał na przedmeczowej konferencji, jakby robił dobrą minę do złej gry, ale trudno mu się dziwić. I nie wiadomo tylko, co bardzie spędza mu sen z powiek – forma jego zespołu, czy oczekiwania (a właściwie zapowiedzi) kibiców.

W Gdańsku od początku tego sezonu wszystko stoi na głowie. Do tego stopnia, że za przywracania porządku postanowili zabrać się kibice. Jak w takich przypadkach to wygląda, wiemy. Ich metody do subtelnych nie należą, a czy do skutecznych? Zobaczymy. Na razie używane są argumenty słowne, ale niekoniecznie na tym musi się, niestety, skończyć. Tym bardziej że groźby rzucane podczas spotkania z Koroną: „Jak na derbach tak zagracie, to po meczu wpierdol macie”, ciągną się za zawodnikami Lechii jak jakieś memento.
Tak wyglądała „rozmowa” z piłkarzami tuż po poniedziałkowej klęsce:

Owen co prawda zapewniał, że to, co działo się podczas meczu z Koroną, jego piłkarze wyrzucili już z głów: –Zebraliśmy się we własnym gronie i porozmawialiśmy. Wszyscy doskonale wiemy, że to, co wydarzyło się w poniedziałek, jest nie do zaakceptowania. Przeanalizowaliśmy dokładnie spotkanie z drużyną z Kielc i odkładamy to już na bok. Teraz najważniejsze jest piątkowe spotkanie z Arką, jednak fani chyba nie do końca w to wierzą. W czwartek pojawili się na treningu, by raz jeszcze przypomnieć, o co toczyć się będzie w Gdyni gra.

Podobno dyskusja była… merytoryczna. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli dzisiejszy mecz skończy się porażką Lechii, różnie może być. Tym bardziej że gdańscy kibice w tym sezonie nie raz i nie dwa udowodnili, że potrafią w tym temacie dotrzymywać słowa – chociażby po odpadnięciu Lechii z Pucharu Polski w Bytowie, na czym najbardziej ucierpiał… klubowy autokar

Inne artykuły o: Arka Gdynia | Ekstraklasa | Lechia Gdańsk

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli