Kibice Arki po kolejnych przegranych derbach z Lechią poszli z wizytą do piłkarzy

Autor wpisu: 13 kwietnia 2018 21:38

Trzy razy przegrać z Lechią w jednym sezonie, w tym drugi raz w ciągu tygodnia, to dla fanów Arki za dużo do zniesienia. Cierpliwość kibiców z Gdyni została wystawiona na ciężką próbę i tej próby najwyraźniej nie przetrwała. Tuż po piątkowym meczu, tym razem przegranym przez zespół Leszka Ojrzyńskiego 1:2, wściekła grupa kibiców próbowała wtargnąć do szatni piłkarzy. Użyto gazu i musiała interweniować policja.

Na boisku lepsza była Lechia i zasłużenie wygrała. Arkowcom nie udał się więc rewanż za porażkę z poprzedniej kolejki, kiedy z Gdańska wrócili z wynikiem 2:4. W tym sezonie w starciach z odwiecznym rywalem nie udało się zdobyć nawet punktu. Fani Arki muszą się więc zadowolić tym, że to i tak dużo lepszy sezon dla ich zespołu niż dla Lechii. Bo przecież ta, zamiast walczyć o mistrzostwo, niedawno znalazła się nawet w strefie spadkowej i teraz z tej strefy z mozołem się wygrzebuje. Na razie skutecznie, między innymi dzięki dwóm ostatnim wygranym właśnie z Arką.

Jednak nie wszystkich punktowa przewaga nad Lechią zadowala. Grupa fanów tuż po zakończeniu spotkania zebrała się w miejscu, z którego wychodzą piłkarze. Już chwilę po gwizdku skandowali zresztą, że podejdą pod szatnię. I słowa prawie dotrzymali, bo robili wszystko, by się tam dostać. Do akcji musiała wkroczyć najpierw stadionowa ochrona, która użyła gazu. Kibice jednak nie odpuszczali, więc interweniować musiała policja.

 

Inne artykuły o: Arka Gdynia | Ekstraklasa | Lechia Gdańsk

  • ursynów

    To jest tragedia polskiej piłki.Grupy bandytów nazywających się kibicami chcą rządzić nie tylko na trybunach ale i w szatniach zawodników.To trzeba tępić, bez pomocy PZPN i policji będzie jeszcze gorzej. To nie tylko Warszawa, Kraków, Gliwice czy Tychy- to rozszerza się na całą Polskę.Wstyd

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli