Niech każdy sam wyrobi sobie zdanie o tym kogo Kucharczyk miał na myśli

Autor wpisu: 5 sierpnia 2018 10:15

Interpretacja słów, sprostowanie do interpretacji, oficjalny komunikat… Można się pogubić.

To śmieszne/smutne/żenujące, gdy po spotkaniu mistrza Polski mówi się nie o samym spotkaniu (tu szkoda prądu), a o jednym wypowiedzianym zdaniu w przerwie.
Dopiero co Legia wydawała komunikat jak należy interpretować słowa Miroslava Radovicia, gdy ten po porażce ze Spartakiem Trnava powiedział o Carlitosie i Kante, że co innego jest grać w Wiśle Kraków czy Wiśle Płock, a co innego w Legii. Wczoraj Michał Kucharczyk schodząc na przerwę powiedział: – Chłopakom ciężko grać, gdy jeden z kolegów nie dojeżdża na pierwsze pół godziny, dopiero potem się budzi.
Naprawdę trudno się dziwić, że po tych słowach w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Już w mixed zonie sam Kucharczyk tłumaczył (więc już komunikat klubu nie był potrzebny), że chodziło mu o siebie: – Jeśli mówię krytycznie to tylko o sobie. Potwierdzam, to ja nie dojechałem.
Problemów w klubie z Łazienkowskiej jest niemało. Tymczasem dodatkowo traci się czas i energię na interpretacje, sprostowania i komunikaty.
A kto chce wyrobić sobie własne zdanie na temat: co Kucharczyk miał na myśli – poniżej oba nagrania.
Z przerwy:

I z mixed zony:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli