Jozak: – Wielkie kluby i wielcy trenerzy nie płaczą

Autor wpisu: 9 marca 2018 17:54

W niedzielę Legia zagra na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Trener Romeo Jozak, opowiadając o przygotowaniach do tego meczu, wrócił jeszcze do sytuacji z ostatniego spotkania z Lechem i szeroko komentowanego karnego dla drużyny z Warszawy. – Wielkie kluby i wielcy trenerzy nie płaczą, lecz walczą – skomentował.

Jozak, w przeciwieństwie do wielu trenerów, często zdradza na kogo postawi w danym spotkaniu.
Cafu rozpocznie mecz z Lechią od pierwszej minuty. Remy wróci do linii obrony, zaś Mauricio zasiądzie na ławce rezerwowych. Philipps wznowił już treningi z zespołem, ale póki co była to tylko przebieżka. Nie zagra z Lechią. Szymański zagra od pierwszej minuty, podobnie zresztą jak Jarosław Niezgoda. Broź wciąż ma skręconą kostkę. Na prawej obronie wystąpi Marko Vesović.
W niedzielę zabraknie Antolicia, który za czerwoną kartkę z meczu z Jagiellonią został zawieszony na trzy mecze. – Będziemy się odwoływać – zapowiedział Jozak.
Szkoleniowiec wrócił do spotkania z Lechem i dyskusji, jaka rozgorzała po przyznaniu rzutu karnego dla Legii.
Wielkie kluby i wielcy trenerzy nie płaczą, lecz walczą. W ostatnich dniach płaczu nie brakowało. Tottenham przegrał z Juventusem i nie widziałem, by po spotkaniu trener „Kogutów” narzekał na pracę sędziego. Uścisnął dłoń trenera drużyny przeciwnej i na tym poprzestał, bo wiedział, że porażka jest wynikiem niewykorzystanych szans. Nikt nie wspomina o tym, że nie został podyktowany dla nas rzut karny po faulu na Marko Vešoviciu w starciu z Cracovią. Gol strzelony przez Lecha w meczu ze Śląskiem Wrocław padł ze spalonego, o tym też nikt nie mówi. Mam dosyć tego płaczu i dyskusji. Jak słucham tego wszystkiego, to myślę, że chyba dobrze się stało, że nie zatrudniliśmy płaczącego trenera (w podtekście Bjelicy -red.) w Dinamie Zagrzeb.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

  • ursynów

    Widać,że Jozak lubi się odwinąć. Ale gość ma całkowitą rację. Bjelica robi wiele hałasu koło swojej osoby,wszyscy są przeciwko niemu.Złej baletnicy to przeszkadza, itd.Mniej gadać więcej robić.Jeszcze trochę meczów do końca.Mamrot szumu nie robi , a wyniki jak na razie ma.

  • Arrow

    Romeo zapomniał już jak płakał po Cracovii, że nie podyktowali karnego na Vesoviciu, Romeo zapomniał już jak po oklepie w Poznaniu narzekał na swoje panienki w legijnych strojach i użalał się, ze został zdradzony. Romeo odstaw Królewskie bo to nie piwo a po nim masz zaniki pamięci…

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli