Jozak nie bardzo wie, co się stało w meczu z Wisłą

Autor wpisu: 19 marca 2018 10:41

Przed meczem z Wisłą trener Romeo Jozak mówił, że Legia ma w swoim składzie kilku Carlitosów, więc jeden w drużynie „Białej Gwiazdy” nie powinien być dla nich problem. Okazało się, że był. I to sporym.

Choć przed spotkaniem kluby dzieliło aż jedenaście punktów w tabeli, a cele w tym sezonie są dość różne dla obu zespołów (Wisła póki co walczy o zapewnienie sobie miejsca w górnej ósemce przed rundą finałową), to w niedzielny wieczór tych różnic nie było widać. Wiślacy, tak jak wcześniej Jagiellonia, pokonali aktualnych jeszcze mistrzów Polski 2:0. Mimo że nie zdominowali gospodarzy aż tak jak podopieczni Ireneusza Mamrota, wykonali kawał dobrej roboty. Ogromny wkład w ten sukces miał oczywiście strzelec gola z rzutu karnego – Carlitos, który kilka minut po bramce ośmieszył Eduardo i dośrodkował w pole karne zaliczając fantastyczną asystę.
Nic dziwnego, że po meczu trener Jozak odniósł się do swoich wcześniejszych słów na temat lidera gości.
– Powiedziałem ostatnio, że Legia ma w swoim zespole kilku Carlitosów, ale dziś na boisku był tylko jeden. To znakomity piłkarz, daje wiele swojemu zespołowi, ale nie on dzisiaj nas pokonał – zrobiła to cała drużyna Wisły – przyznał i dodał: – Jestem zawiedziony meczem. Nasze głowy nie były dziś obecne na boisku, były zupełnie gdzieś indziej. Muszę dowiedzieć się, dlaczego tak się stało. Zostało dziewięć meczów do końca, musimy się skoncentrować i dalej pracować.
Nie ma co ukrywać – przed Legią dużo pracy. Oczekiwania są ogromne, a każde miejsce na koniec sezonu poza pierwszym będzie przyjęte w Warszawie jako duże rozczarowanie. Teraz chwila przerwy na reprezentację i czas na analizę tego co się dzieje z zespołem.
– W sobotę rozegramy mecz wewnętrzny, pierwsza drużyna zmierzy się z zespołem rezerw. Kilku piłkarzy jedzie na zgrupowania reprezentacji, reszta dostała wolne na najbliższe dwa dni.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa | Wisła Kraków

  • zgubek

    W niewiedzy człowieka znajduje się jego szczęście. W niewiedzy Jozaka nic się nie znajduje. Widać w jego myślach co do wizji drużyny czarną dziurę, o pardon czarną du..ę.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli