Jozak: – Radović ma dziesięć razy więcej energii niż Guilherme

Autor wpisu: 8 lutego 2018 13:02

Legia zaczyna „wiosnę” w lidze wyjazdem do Lubina. Trener Romeo Jozak ma już w głowie (niemal) gotowy skład na piątkowy mecz.

– Jestem pewny składu w 99 procentach. Oczywiście nie da się wszystkiego przewidzieć, ale myślę, że gdyby mecz miał się odbyć za godzinę, to wiedziałbym, jakim składem zagramy – powiedział na konferencji szkoleniowiec mistrzów Polski. – Jutro zagramy ustawieniem 4-3-3. Będziemy testować także inne systemy, bo chcę mieć więcej opcji. W zależności od rywala, będziemy do kwestii formacji podchodzić elastycznie.
Z Zagłębiem na pewno nie zagra Marko Vesović, który ma problem z kolanem.
– Mam wielką nadzieję, że znajdzie się on na ławce już w meczu ze Śląskiem. To jednak nadzieja, nie obietnica. Pozostali są zdrowi i gotowi do gry.
Na boisko wraca nieobecny jeszcze w tym sezonie Miroslav Radović.
– Cieszę się, że wraca nasz kapitan. Tak, było mi smutno, gdy odchodził Guilherme, ale Radović ma dziesięć razy więcej energii – powiedział Chorwat i dodał, że zawodnik na pewno pojawi się w piątek na boisku, kwestią pozostaje tylko na jak długo.
Kiedy Legia zaprezentuje szczyt formy? – Myślę, że w ciągu miesiąca osiągniemy taki poziom, jaki chcemy reprezentować.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli