Jozak przed meczem z Wisłą: – Mamy u siebie kilku takich Carlitosów

Autor wpisu: 17 marca 2018 12:10

W niedzielę klasyk ekstraklasy, czyli spotkanie Legii z Wisłą Kraków. Co prawda od kilku lat „Biała Gwiazda” nie może przebić się do czołówki ekstraklasy, ale spotkania z Legią zawsze wywoływały dodatkowe emocje. Tak z pewnością będzie i jutro.

Z Wisłą najprawdopodobniej nie zagra Kasper Hamalainen, który choruje od tygodnia.
– Zobaczymy, jak będzie się czuł, ale nie jest w takiej formie, jakiej bym oczekiwał. Na 99% nie wystąpi przeciwko Wiśle. Kucharczyk narzekał na pewną dolegliwość, ale nie jest to nic groźnego i z kolei on na 99% zagra w niedzielnym meczu – mówił na konferencji Romeo Jozak.
Trener Legii zapowiedział, że jest duża szansa, że z Wisłą mistrzowie Polski zagrają takim samym składem co w zwycięskim meczu z Lechią Gdańsk. Pytany o lidera przeciwników – Carlitosa, Jozak powiedział: – Carlitos jest świetnym zawodnikiem i bardzo ważną postacią w zespole Wisły. W naszym gronie mamy jednak kilku takich Carlitosów, więc nie powinno to dla nas stanowić problemu.
Szkoleniowiec odniósł się też do ostatnich powołań do reprezentacji.
– Rozmawiałem z Adamem Nawałką, m.in. o tym, ile minut zagrają w kadrze Mączyński, Pazdan i Jędrzejczyk – przyznał Jozak, ale zaznaczył, że nie poruszał tematu Jarosława Niezgody w reprezentacji: – Jeśli zdrowie dopisze, to pewnego dnia zagra on w reprezentacji. Niewielu jest tak dobrych napastników, jak on. Niepowołanie Niezgody to decyzja trenera, nie rozmawiałem z nim o tym.
Mecz Legii z Wisłą w niedzielę o 18.00.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa | Wisła Kraków

  • Zbigniew Luśnia

    i gdzie oni są do przerwy wygląda to tak jakby wisla grala z oldboyami legii trener powinien zaoferować kuracje odchudzająca może dogoniliby piłke i rywala

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli