Jodłowiec zniknął. Pytanie czy wróci…

Autor wpisu: 15 grudnia 2016 13:44

Czy to znaczy, że „Jodła” nagle odkrył ruletkę, blackjacka, czy w co tam jeszcze można łatwo przepuścić kasę? No nie, tylko najwidoczniej teraz zaczęło mu to sprawiać kłopoty.

Inne artykuły o: Blogi | Ekstraklasa | Legia Warszawa

  • ursynów

    No i masz Jodła = hazard.Znam takiego gościa Edena Hazarda- pomocnika Chelsea,reprezentanta Belgii.Nie dość ,że hazard, to jeszcze Eden mu na imię-rajski hazard. Tu niestety tak rajsko nie jest. A zsyłka do Żywca, to trefne miejsce,żeby się innego nałogu nie nabawił.Kiedyś usłyszałem takie fajne zdanie,,Hazard człowiekowi jest potrzebny jak rybie ręcznik”. Coś w tym jest, zobaczymy,czy Jodłowiec poddany terapii odwykowej w uroczym miasteczku, będzie łowił pstrągi w rzece Sole, czy też wpadał na ruletkę do Bielska Białej- to rzut beretem?
    A tak prawdę powiedziawszy to Pan Tomek raczej w Legii kariery już większej nie zrobi.Solidny był z niego piłkarz,bez finezji,ale charakterny.Trzymam kciuki,hazard to wredny nałóg,coś wiem o tym.

    • Juz wyjasniam

      Hazard to przegryw zycia i kasy.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli