„Jaj nie macie, k…a?! Jak na Zabrzu przegracie, to dostaniecie wpier…!”, czyli wychowawcza rozmowa kibiców z piłkarzami Piasta

Autor wpisu: 23 września 2017 13:07

Zmiana trenera na razie nie na wiele się zdała. Waldemar Fornalik nie odczarował – przynajmniej na razie – Piasta, próbują więc kibice, którzy po porażce z Arką udzielili piłkarzom słownej reprymendy i zaprosili na rozmowę wychowawczą.

Jak takie rozmowy wyglądają, generalnie wiadomo. Co prawda Fornalik apelował o spokój i cierpliwość, ale kibice najwyraźniej cierpliwości już nie mają. Cóż, była to szósta porażka Piasta w tym sezonie, ileż więc można?
Piłkarze nasłuchali się kilku ostrych słów, z których najmocniejszym przekazem było to: „Jak na Zabrzu przegracie, to dostaniecie wszyscy wpier…!”. Rozwiązań siłowych oczywiście nie popieramy, ale i zawodnikom Piasta nie zazdrościmy. Wygrać na Górniku, który jest rewelacją tego sezonu, będzie piekielnie ciężko (mecz w przyszłą niedzielę). U siebie jesienią zabrzanie jeszcze nie przegrali.

A to obrazek z rozmowy fanów z piłkarzami Piasta po meczu z Arką:

Nagranie na YouTube i Facebooku udostępnił oficjalny fanpage fani gliwickiej drużyny. „Kibice nie ukrywali swojego wk… i powiedzieli, czego oczekują w derbowym meczu od swoich zawodników” – napisali.
Zobaczymy, czy pomoże…

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Piast Gliwice

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli