Jagiellonia w szampańskim humorze, czyli… kłótnia w rodzinie

Autor wpisu: 13 sierpnia 2017 23:52

Jagiellonia zdobyła Champions League? Nie… „Tylko” wygrała dreszczowiec w Kielcach z Koroną 3:2. Jedni się cieszą w szampańskich nastrojach, inni… kłócą – też wyluzowani.

Mecz w Kielcach był cokolwiek szalony. Słupki, rykoszety, samobóje, niewykorzystany przez Aankoura, a obroniony przez Kelemena karny, a na koniec 3:2 dla Jagiellonii po golu w… 92. minucie. I to jakim! Łukasz Sekulski pognał prawym skrzydłem i usiłował wrzucić piłkę do środka. Podanie przeciął Ken Kallaste tak nieszczęśliwie, że wbił piłkę do własnej bramki. – Szczęście oddało nam dzisiaj to, co zabrało w ostatnich meczach – podsumowywał Ireneusz Mamrot. – To my przegraliśmy ten mecz, bo w zasadzie mieliśmy udział przy wszystkich pięciu bramkach w tym spotkaniu. Podarowaliśmy Jagiellonii ten mecz – ubolewał Gino Lettieri.

Dla Jagiellonii skończyło się to radosnym humorem i… kłótnią w białostockiej rodzinie. Oczywiście kłótnią „z jajem”. Marek Wasiluk, który wciąż walczy o powrót na boisko po kontuzji, a który dość aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, pozwolił sobie na żarcik ze swojego kolegi Karola Świderskiego.
Najpierw rzucił: „Uwaga spoiler. Zaraz coś strzeli”. A po chwili: „Wiedziałem, że nie strzeli. Chciałem odwrócić uwagę, stworzyć presję”. Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Świderskiego. Po zakończeniu spotkania: „Dzięki kolego” z emotikonami udawanej złości.

Takie tam przekomarzanie na luzie. Wodzirejem Jagi po sukcesie w Kielcach był oczywiście Fiodor Černych. Najpierw w szatni:

A potem na… stacji benzynowej:

Wszystko się zgadza. Jaga naprawdę trafiła 3:2, co znaczy, że z Wisłą Kraków jest współliderem tabeli. I tylko Ligi Europy żal…

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli