Co z Guilherme? Na razie zamiast transferu do Serie A jest pat

Autor wpisu: 10 stycznia 2018 10:53

Miał być transfer do Serie A, ale na razie jest pat. Komplikuje się kwestia przejścia Guilherme do Benevento Calcio. Beniaminek włoskiej ekstraklasy nie chce przystać na wygórowane żądania finansowe agenta piłkarza. Brazylijczyk wciąż jest zatem do… wzięcia.

W grudniu Guilherme nie przedłużył wygasającego kontraktu z Legią, pożegnał się z kibicami, po czym zapowiedział, że ma ofertę z klubu Serie A i tam się właśnie wybiera. Wszystko wydawało się więc jasne. Do czasu. Bo teraz okazuje się, że niekoniecznie piłkarz może tam trafić. Podpisanie umowy z Benevento stanęło pod dużym znakiem zapytania. Podobno wszystko rozbija się o prowizję dla agenta piłkarza – Marcelo Robalinho żąda zbyt dużo pieniędzy i rozmowy utknęły w martwym punkcie. Przy Łazienkowskiej nie jest tajemnicą, że był to jeden z powodów, przez który Gui nie został w Warszawie.

A skoro Brazylijczyk wciąż jest do wzięcia, no to może warto zaproponować mu powrót do Legii? Zapytano o to prezesa mistrzów Polski Dariusza Mioduskiego:

A sam Guilherme w prywatnych rozmowach zapewnia, że problemy są przejściowe i wkrótce zwiąże się z Benevento kontraktem.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli