GUILHERME: Przede wszystkim to rywale powinni szanować nas

Autor wpisu: 17 marca 2017 17:42

Guilherme uważa, że z czwórki faworytów do tytułu najlepiej gra Legia. Brazylijczykowi nie wypadało wskazać nikogo innego, ale nie bał się też powiedzieć wprost co myśli o rywalizacji.

– To będzie trudny mecz, jak wszystkie w Gdańsku, ale o niczym on jeszcze nie zdecyduje. Jest jeszcze pięć kolejek w fazie zasadniczej, a później play-offy. Jesteśmy dobrze przygotowani i jesteśmy dobrej myśli. Mamy szacunek do Lechii, ale zdajemy sobie sprawę z własnych możliwości i jakości – stwierdził pomocnik mistrzów Polski. Zagajony o to, która z drużyn walczących o mistrzostwo robi na nim największe wrażenie, odpowiedział bez sekundy wahania: – Legia.
Po chwili dodał: – Trzeba wszystkich rywali szanować, ale tak naprawdę to oni powinni szanować nas. Lech wygrał kilka meczów z rzędu i nabrał większego zaufania do siebie, ale najbardziej podoba mi się nasza gra – stwierdził.
Niby oczywistość, ale nie tak często się zdarza, by piłkarz stanął przed kamerą i bez kokieterii, bez fałszywej skromności, bez silenia się na dyplomatyczne formułki, powiedział wprost: jesteśmy najlepsi.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

  • gryf01

    Teraz wystarczy to udowodnić na boisku. Czekamy i liczymy na to już w Noedzielę!

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli