Fornalik przegrywa w debiucie, ale nikogo to nie interesuje. Ludzie jadą za to z Eurosportem…

Autor wpisu: 22 września 2017 20:18

To już jest chyba wyższy level absurdu, ale cóż – jeśli piłkarze nie dostarczają atrakcji na odpowiednim poziomie, to dobrze, że choć postarała się o to stacja telewizyjna. Eurosport wziął sprawy w swoje ręce i w trakcie meczu Piasta z Arką kilka razy wrzucił widzom… reklamy. Dla urozmaicenia transmisji. Chyba…

Są co prawda tacy, którzy do tych reklam podchodzą z wyrozumiałością, uznając zapewne, że były one ciekawsze niż samo spotkanie. Ale generalnie prawda jest taka, że Eurosport postarał się o to, by po spotkaniu Piasta z Arką nikt nie mówił o przegranym 0:1 debiucie Waldemara Fornalika, za to niemal wszyscy jechali ze stacją za to wyjątkowe urozmaicenie transmisji:

Tak to mniej więcej wygląda i w zasadzie – mimo iż mecz to był totalny piach – nie dziwimy się społecznemu wkur…, bo takie zwyczaje to u nas nowość i oby się nie przyjęły.

Na razie jednak nie przyjął się też przeszczep chorzowsko-gliwicki. „Waldek King” Piastowi nie pomógł. Dużo roboty przed nim, bo piłkarze z Gliwic wyglądają, jakby właśnie za chwilę miał się skończyć sezon, a oni już od kilku tygodni zaliczyli spadek. Tego nie mogą już znieść nawet najwytrwalsi fani Piasta:

Cóż, piłkarze i tak mają szczęście, że Eurosport wyskoczył z tymi reklamami. Przynajmniej ich beznadziejna forma zeszła na jakiś czas na dalszy plan.

Inne artykuły o: Arka Gdynia | Ekstraklasa | Piast Gliwice

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli