Eduardo na dniach wraca do treningów

Autor wpisu: 25 stycznia 2018 11:34

Gdy podczas sparingu na Florydzie, Eduardo po zaledwie 18 minutach gry opuszczał boisko poruszając się z wielkim trudem, wydawało się, że nowy nabytek Legii ma już rundę wiosenną z głowy. Po pierwszych bardzo niepokojących wiadomościach o stanie zdrowia zawodnika, z czasem informacje płynące z klubu były już w tonie dużo łagodniejszym. Teraz okazuje się, że piłkarz ma wrócić do treningów już za 3-4 dni.

Legia przebywa obecnie na zgrupowaniu w Hiszpanii. I jak dowiedział się „Przegląd Sportowy”, Eduardo na dniach ma wrócić do normalnej pracy z zespołem. To szybki powrót na boisko, biorąc pod uwagę to co wydarzyło się podczas niedawnego obozu na Florydzie. W trakcie pierwszego sparingu – z Barceloną SC – blisko 35-letni napastnik został uderzony kolanem w plecy i upadł na ziemię. Gdy z grymasem bólu schodził z boiska, wyglądało to na naprawdę poważną kontuzję kręgosłupa. Tym bardziej że według pierwszych doniesień podejrzewano przesunięcie jednego z kręgów. Po badaniach okazało się, że uraz na szczęście nie jest taki groźny, ale potrzeba jeszcze czasu na powrót do pełnej sprawności. Teraz informacje płynące z klubu są jeszcze bardziej optymistyczne.
To, że Eduardo zacznie normalnie trenować, nie oznacza jeszcze, że wystąpi w którymś z meczów w Hiszpanii. Najbliższy już w sobotę z duńskim Silkeborgiem (kolejne – 1 lutego z Victorią Pilzno i dzień później z Shanghai Greenland Shenhua).

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli