Z Cracovią zostaną tylko najwytrwalsi…

Autor wpisu: 22 września 2017 10:33

Kibicom Cracovii od dłuższego czasu wiatr wieje w oczy. W zeszłym sezonie „Pasy” uciekły spod topora i koniec końców utrzymały się w ekstraklasie, w obecnym szykuje się powtórka z rozrywki. Michał Probierz miał wprowadzić Cracovię na wyższy poziom, ale na razie jest dołowanie w lidze, a wczoraj jeszcze dotkliwa porażka w Pucharze Polski. Kto wytrwa wiernie do czerwca z drużyną z Krakowa? Jednego faworyta już mamy.

Na skołatane nerwy fanów drużyny z Krakowa melisa już raczej nie wystarczy. Radzimy uzbroić się w cierpliwość, zacząć robić jakieś ćwiczenia oddechowe. Może joga? Łatwo nie będzie, ale kto powiedział, że bycie kibicem to prosta sprawa. Jak w małżeństwie – na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie. Nie wszyscy przetrwają.
Podczas czwartkowego meczu z Zagłębiem wypatrzono jednak gościa, który zdaje się przetrzyma wszystko. Jego drużyna dostaje 0:3 w plecy, a tu jeszcze znikąd pomocy…

Utkwiła nam jeszcze jedna scena z trybun:

Dziecko nieświadome, ale ten zjazd po równi pochyłej rzeczywiście dobrze obrazuje to, co w tej chwili dzieje się przy Kałuży.

Inne artykuły o: Cracovia

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli