W Cracovii puszczają zwieracze. Ile za coś takiego dostanie Dytiatjew?

Autor wpisu: 22 września 2017 09:44

Jak nie idzie, to nie idzie. Ani w lidze, ani w Pucharze Polski, który zresztą Cracovia ma już z głowy po tym, jak niemiłosiernie zlało ją Zagłębie Lubin. Przegrywać u siebie 0:3 już do przerwy, to nic przyjemnego, ale żeby tak reagować, jak zrobił to Ukrainiec?

W 59. minucie Ołeksij Dytiatjew postanowił zabawić się w boiskowego rzeźnika i o mało nie urwał nóg wychodzącemu z kontrą Jarkowi Kubickiemu. Wygląda to wszystko przerażająco:

Sfrustrowany Dytiatjew dał się ponieść emocjom jak jakiś nieopierzony junior, ale przecież to żaden młokos. Chłop ma już 28 lat, więc trochę rozsądku w głowie i opanowania też mieć powinien. Widać jednak, że niekoniecznie. Czerwona kartka oczywiście należała się już za sam zamiar zrobienia czegoś takiego, ale pewnie na czerwieni się nie skończy. Ciekawe, ile Dytiatjew dostanie za to przymusowej pauzy. Mamy nadzieję, że tyle, by zdążył ochłonąć i by więcej podobne pomysły nie przychodziły mu do głowy.

A jeśli chodzi o całokształt, czyli postawę Cracovii, no to w zasadzie najlepszym podsumowaniem szydera, jaka leciała z trybun: „Puchary już mamy. Teraz na mistrza czekamy”.
– Przykro mi, że sprawiliśmy kolejny zawód naszym kibicom, którzy przyszli na stadion mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Całkowicie rozumiem ich niezadowolenie. W ogóle ciężko powiedzieć cokolwiek dobrego po takim spotkaniu. Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu i dużo błędów, które ustawiły ten mecz. Daję szansę młodym zawodnikom, ale trzeba tych chłopaków też wspierać w trudnym momencie. Jest to dla nas naprawdę bolesne doświadczenie. Chcieliśmy powalczyć i awansować, ale coś nie wypaliło – stwierdził Michał Probierz. Wygląda na to, że jemu miesiąc miodowy przy Kałuży już się skończył i teraz będzie już tylko trudniej.

Inne artykuły o: Cracovia

  • zgubek

    Podoba mi się tytuł.W Cracovii puszczają zwieracze- nie zazdroszczę, tylko Stoperan może pomóc. W przeciwnym wypadku będzie rzadko na boisku i ktoś się poślizgnie.Zrobił to już trener mój ulubiony Probierz, zresztą autor kultowego powiedzenia,,miłość jest jak sraczka,przychodzi znienacka”. A co do kary dla Dytiatjewa- dożywocie.No w drodze łaski 25 lat.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli