Jak to Cracovia z Jagą pogadała. Ciekawe, czy tak jak są mocni „w gębie”, będą w sobotę na boisku…

Autor wpisu: 8 września 2017 14:58

Jutro mecz z tzw. podtekstami, czyli Cracovia Michała Probierza podejmuje u siebie były zespół tego szkoleniowca – Jagiellonię Białystok. Pierwsza bitwa została stoczona na Twitterze. Wynik remisowy z lekkim wskazaniem na Jagę.

Na koniec ubiegłego sezonu w Białymstoku żegnano Probierza z wielką pompą. Trener zapowiadał nawet, że kiedyś tu wróci. Zostawiał Jagiellonię z wicemistrzostwem Polski, sam zaś wyruszał na poszukiwanie nowych wyzwań. Te wyzwania postanowił realizować w Krakowie. Nie spodziewał się chyba jednak, że będzie to walka o utrzymanie. Niby za nami dopiero siedem kolejek, ale Cracovia jest w tej chwili na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie pięcioma punktami. A cele w Krakowie mają zgoła inne niż desperacka ucieczka spod topora jak w zeszłym sezonie. No ale trzeba zacząć wygrywać.
To może z Jagiellonią? Probierz sentyment do gości ma duży, ale w sobotę na pewno zagra o trzy punkty.
A na oficjalnych kontach klubowych doszło już do pierwszego starcia. Widać, że obie drużyny zdeterminowane. Czekamy jakie rozstrzygnięcia przyniesie boisko.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli