Co za riposta! Górnik Łęczna wyprowadził najlepszą kontrę w tym sezonie!

Autor wpisu: 2 marca 2017 21:24

Górnik Łęczna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy. Powodów do śmiechu i żartów niby nie ma, a jednak niektórym ludziom w klubie z Lubelszczyzny humor wciąż dopisuje. Oto jak kulturalnie wypunktowali „wiernego” kibica. Szacunek!

Na oficjalnym profilu klubu na Facebooku post na temat cen biletów na najbliższe mecze. Pozwalamy sobie – za darmo – pomóc zareklamować tanie wejściówki – a co tam?! Bo riposta warta każdych pieniędzy.

Lęczna dwa

W komentarzach, jak to w komentarzach, zawsze znajdzie jakiś maruda, nie jeden zresztą. Znalazł się i tym razem. Pan Daniel chciał ponarzekać, że owszem, na mecze Górnika to on by chętnie pochodził, ale na stadionie w Łęcznej, a nie Lublinie. „W Lublinie to ja za darmo bym nie poszedł, za to w Łęcznej zapłaciłbym każdy pieniądz, bo warto!” – tak dokładnie brzmi deklaracja.
No i wtedy poszła kontra między oczy:
„Danielu, poniżej załączamy historię Twoich wizyt na meczach Górnika w 2016 roku. Rozumiemy, że jesteś przeciwnikiem gry w Lublinie i z tego powodu nie przychodziłeś na Arenę. Ale przez pierwsze półrocze 2016 roku graliśmy na stadionie w Łęcznej i historia pokazuje, że w tym okresie nie pojawiłeś się ani razu na stadionie przy al. Jana Pawła II 12. Doceniamy Twoje zaangażowanie na naszej stronie, ale jednocześnie jest nam przykro z tego powodu. Pozdrawiamy.

Danielu 002

Jaka była riposta Daniela? Chyba lekko go przytkało, bo usunął swój wpis. Górniku, za kulturalną akcję antyhejterską – kciuk w górę!

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Górnik Łęczna

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli