Broź i Kuchy mogli strzelić Atletico, ale… Co za pudła! (WIDEO)

Autor wpisu: 21 stycznia 2018 11:19

Legia przegrała drugi sparing podczas Florida Cup z Atletico Nacional 0:2 (o meczu czytaj TUTAJ), choć miała swoje sytuacje strzeleckie. Te dwie najlepsze zmarnowali Łukasz Broź i Michał Kucharczyk. I trzeba przyznać, że były to… „pudła” naprawdę godne miana „Wielkiego Pudła”.

Sytuacji podbramkowych legioniści przecieko Atletico nie stworzyli sobie za wiele. A nawet można powiedzieć, że bardzo mało. Ale jednak takowe mieli. Już w 9. minucie ciekawa akcja na skrzydle Thibaulta Moulina i Michała Kucharczyka temu drugiemu stworzyła możliwość krótkiego rajdu, oszukania rywali i wyłożenia piłki wzdłuż bramki rywali. Jarosław Niezgoda był od futbolówki za daleko, ale akcję zamykał Łukasz Broź. Nie miał przy sobie żadnego przeciwnika, a za to otwartą całą bramkę. Z 5 metrów jednak do siatki nie trafił.

Druga podobnie idealna sytuacja do zdobycia gola legionistom przytrafiła się tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie. Dynamiczny rajd Armando Sadiku, strzał, odbita przez bramkarza piłka trafia do „Kuchego”, który może z nią zrobić wszystko – bramka stoi otworem. Ale Kucharczyk strzela nad poprzeczką.

To takie „pudła”, które – niestety dla strzelców – przechodzą do klasyki. Popatrzcie:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa