Boniek o Jozaku i… riposta weekendu od Jagi!

Autor wpisu: 2 października 2017 11:05

Na prezesa zawsze można liczyć. Że coś namiesza. No i namieszał – komentując na swoim profilu twitterowym klęskę Legii w Poznaniu. Ale w swoim ironicznym słowotoku – jak to mu się zdarza często – się lekko zapomniał. No i dostał ripostę weekendu od Jagiellonii Białystok.

Boniek między innymi odniósł się do mocnych słów trenera Legii Romeo Jozaka o tym, że poczuł się zdradzony przez swoich piłkarzy. „Wszyscy krytykują Trenera Legii że to, że tamto, że za mocno powiedział. Trudno się dziwić, to jego pierwsza porażka w życiu” – rzucił prezes na Twitterze:

No i się prezes doczekał, bo to oczywista wpadka. Pierwszą porażkę Jozak poniósł oczywiście tydzień wcześniej w Białymstoku, przegrywając z Jagiellonią 0:1 po genialnym golu Fedora Černycha w końcówce. Co więcej – można powiedzieć, że i tamten mecz był wielce prestiżowy: wszak mistrz przegrał z wicemistrzem. Ale prezesowi się zapomniało.

I się dostało, także za swoją (nie)pamiętną krótką, bo krótką, ale jednak karierę trenerską:

No, ale wszystkich i tak wymiotła Jagiellonia, która nawet nie skorzystała z przysługującej liczby słów. Wystarczył obraz:

Jeszcze nie wiemy jaka, ale na pewno należy się nagroda weekendu za najbardziej wymowną reakcję na wpis prezesa!

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli