BJELICA: Może dzisiaj dla Probierza faworytem jest już Legia

Autor wpisu: 2 kwietnia 2017 21:37

Psychologicznych rozgrywek w ekstraklasie ciąg dalszy. Tym razem trener Lecha Nenad Bjelica skomentował słowa Michała Probierza na temat podwójnej korony Kolejorza.

W czołówce ekstraklasy znowu ciasno, między pierwszą (Jagiellonią) a czwartą drużyną (Lechią) tylko trzy punkty różnicy, ale w środowisku piłkarskim wciąż – już w formie anegdoty – krąży werdykt, który niedawno wydał trener Jagiellonii Michał Probierz. Przypomnijmy, trzy tygodnie temu (po czwartej z rzędu wysokiej wygranej Lecha – 4:1 z Koroną) trener lidera ekstraklasy powiedział, że sprawa mistrzowskiego tytułu została rozstrzygnięta i można już gratulować podwójnej korony Kolejorzowi. Gratulować mistrzostwa, a także zdobycia Pucharu Polski. A tak dokładnie to ujął: – Wypada już chyba pogratulować Lechowi dubletu. Mają moc i nikt sobie teraz nie wyobraża, że mogą nie zdobyć tego mistrzostwa i Pucharu Polski.
O swoim zespole zaś powiedział: – My mamy dobre miejsce i do końca będziemy walczyć. Jednak to pozostałe zespoły, mają bardzo dużą presję, one muszą zdobyć mistrzostwo, to widać.

Probierz prowokuje: – Wypada już chyba pogratulować Lechowi dubletu

Słowa Probierza skomentował niedawno trener Legii Jacek Magiera. Przesłanie można streścić jednym zdaniem: Nie ze mną te numery.
W niedzielny wieczór w programie Liga+ Extra o komentarz poproszony został trener Lecha. Chorwat powiedział dokładnie to samo, co Magiera, tylko trochę innymi słowami:  – Trochę poznałem już Michała i wiem co miał na myśli. To są gierki, które znam z Włoch. Tam też trenerzy opowiadali różne bajki, że rywal ma lepszych piłkarzy, lepszy kalendarz, lepsze boiska. Wiem, że chodzi o to, by położyć nacisk na to, że to rywal jest lepszy. To typowa psychologiczna rozgrywka. Nie wiem co Michał powiedział po dzisiejszym meczu z Termalicą (1:0). Być może dziś faworytem dla niego jest Legia – drwił Chorwat.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli