Bijatyka po meczu Śląska z Piastem. Było ostro, a niektórym się upiekło

Autor wpisu: 11 marca 2017 15:06

Nie dane nam było zobaczyć wczoraj całego zamieszania w końcówce meczu Śląska z Piastem. Ale jednak coś się w „sieci” uchowało.

Spotkanie we Wrocławiu obfitowało nie tylko w gole – przypomnijmy wynik 3:4 dla Piasta, ale także w kontrowersje, szczególnie w ostatnich minutach. Zaczęło się od starcia Heberta z Łukaszem Madejem przy końcowej linii. W całej sytuacji nie najlepiej zachował się sędzia Szymon Marciniak, no i tuż po końcowym gwizdku zagotowało się na dobre. Tyle że Państwo przed telewizorami tego nie widzieli. Realizator pokazał nam za to puste trybuny we Wrocławiu. Dziwna decyzja. To, że rozróby pseudokibiców są w ten sposób „wyciszane” na ekranie to zrozumiałe. Ale czemu miało służyć niepokazanie do końca całego zamieszania między piłkarzami? Bo młodzież patrzy i się uczy? Młodzież nie takie rzeczy na co dzień ogląda, a dla pełnego obrazu dobrze zobaczyć co tak naprawdę się wydarzyło.
Nagranie co prawda jest niepełne, ale przynajmniej widać na nim, że nie tylko Hebertowi i Madejowi należały się w kary. Oni dostali je jako prowodyrzy. A co z resztą? Jedna żółta kartka? Skoro chcemy wyeliminować chamstwo z naszych stadionów, nie tylko z trybun, ale także z boiska, bądźmy konsekwentni.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli