Biednemu (Lechowi) nawet wiatr w oczy…

Autor wpisu: 28 października 2018 09:40

Pogoń za czołówką? Nic z tego. Lech gra w tym sezonie bardzo nierówno. Gdy wydaje się już, że wszystko idzie ku lepszemu, przychodzi taki mecz jak ten w Szczecinie i dotkliwa porażka 0:3. – Musimy pomyśleć o tym spotkaniu, porozmawiać i podjąć decyzje. One mogą być „mocne” – zapowiedział trener „Kolejorza” Ivan Djurdjević.

– Wstyd mi, jak gramy na wyjeździe, przyjeżdża tylu ludzi, jeździ za nami i musi oglądać taki mecz w naszym wykonaniu – powiedział szkoleniowiec. – Zaczęliśmy lepiej od gospodarzy to spotkanie, mieliśmy swoją okazję na 1:0, którą musimy wykorzystać. Graliśmy w pierwszej połowie pod wiatr, mieliśmy problem z wybijaniem piłki od bramkarza. Pogoń z upływem czasu grała coraz lepiej, rosła. Jeżeli chodzi o pierwszą połowę, to jeszcze jakoś to wyglądało. Przed przerwą mieliśmy jakieś argumenty, ale po niej już żadnego. Drugiej połowy nawet nie ma co komentować, bo nas nie było.
Djurdjević powiedział, że zamierza wyciągnąć poważne konsekwencje po tej porażce.
– Musimy porozmawiać i podjąć decyzje. One mogą być „mocne”.  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że już za trzy dni czeka nas bardzo istotny mecz w Pucharze Polski. Po spotkaniu z Rakowem Częstochowa zagramy z Lechią Gdańsk. Dobra informacja jest z kolei taka, że rywale nie uciekli nam daleko w tabeli, ale nie powinniśmy oglądać się na innych, tylko samemu wziąć się do roboty. Tak jak w Szczecinie to nie może wyglądać. Trzeba odpowiedzieć na boisku na to co się wydarzyło.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lech Poznań

 • zgubek

  One mogą być mocne- te decyzje, tako rzecze trener Lecha.
  Lech jest dziki,
  Lech jest zły,
  Lech wyszczerza tępe kły
  Kto zobaczy dzisiaj Lecha
  Ten z boiska nie ucieka.
  To tak w nawiązaniu do wierszyka Brzechwy. A na poważnie , słaba jest na dzisiaj drużyna, zresztą jak cała nasza liga.Transfery kiepskie, Trałka na wymarciu, Makuszewski to ten sam przypadek co Mączyński. jednym słowem lokomotywa z Bułgarskiej zjeżdża na boczny tor. Potrzebny chyba inny maszynista, w przeciwnym razie, semafor się nie podniesie i Kolejorz będzie walczył o utrzymanie. Ale nie martwi mnie to.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli