„Będziemy z wami – czy będziecie wygrywać, czy przegrywać. Ale lepiej wygrywajcie.” Tak się bawi Śląsk!

Autor wpisu: 23 września 2017 11:13

Szczerze powiedziawszy – nie spodziewaliśmy się. Zresztą przed sezonem chyba mało kto się spodziewał. To, że Śląsk Wrocław ma całkiem pokaźny dorobek po 10 kolejkach ekstraklasy, to jedno. Ale styl? Śląsk w tym sezonie naprawdę fajnie się ogląda. To właśnie podopieczni Jana Urbana nadają jakość naszej lidze. I ta radość w szatni po wygranej z Lechem jest jak najbardziej uzasadniona.

Tyle było jeszcze niedawno zamieszania we Wrocławiu – sprawa ciągnącej się (w końcu nieudanej) sprzedaży klubu, niepewne finansowanie, gwarancje miasta i samego prezydenta Rafała Dutkiewicza, że Śląsk będzie miał pieniądze na funkcjonowanie. Sam zespół – w totalnej przebudowie. Tymczasem Śląsk, obok Górnika, jest największą pozytywną niespodzianką od początku rozgrywek. Zwycięstwo z Legią i wczorajsze z Lechem tylko potwierdzają, że zespół Jana Urbana będzie się w tym sezonie liczył w grze o najwyższe cele.
I fajnie ogląda się takie obrazki z szatni.
– Zaraz zaśpiewamy. Brawo! Tak dalej. Super było. Będziemy z wami – czy będziecie wygrywać, czy przegrywać. Ale lepiej wygrywajcie – to prezydent Dutkiewicz, czym oczywiście wzbudził śmiech.
I potem można było już śpiewać. Tak się buduje atmosferę. Brawo.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Śląsk Wrocław

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli