Nie będzie kolejnego transferu Legii?

Autor wpisu: 4 lutego 2018 15:00

Jeszcze przed startem ligi było niemal pewnie, że do zespołu Legii Warszawa dołączą dwaj zawodnicy – Chris Philipps i Habib Maiga. Trener Romeo Jozak był przekonany, że obaj będą już od poniedziałku trenować na Łazienkowskiej. Tymczasem Philipps zdążył nawet rozegrać cały sparing w Hiszpanii (1:1 z chińskim zespołem), zaś transfer Maigi najprawdopodobniej w ogóle nie dojdzie do skutku.

W sobotę mistrzowie Polski wrócili do Warszawy z obozu w Hiszpanii.
– Do niedzieli powinien do nas dołączyć Maiga, a dzień później już z nami trenować – mówił kilka dni temu trener Jozak.
Okazuje się jednak, że w międzyczasie Legia i Saint-Etienne (gdzie zawodnik ma kontrakt do 2020 roku) nie porozumiały się w kwestii transferu. Jak podaje legia.net, szanse na pozyskanie piłkarza są w tej chwili minimalne.
– Byliśmy w kontakcie z Legią. Wydawało się, że dojdzie do porozumienia. Teraz pojawiły się problemy. Kluby nie mogły się dogadać, a na ten moment szanse na finalizację są już bardzo małe – przyznał w rozmowie z portalem agent zawodnika, Nabil Sahli.
Obecnie menadżer skupia się już na transferze w kontekście… letniego okienka. Temat Habiba w Legii wydaje się już być zakończony.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

  • zgubek

    Może to i dobrze, sprowadzani w ostatnich tygodniach zawodnicy nie rzucają na kolana. Phillipps – kojarzy się bardziej z Philipsem od sprzętu RTV niż z grą w piłkę, no ale ten gościu to ponoć reprezentant Luksemburga.No można sprowadzić kogoś z Wysp Owczych albo Seszeli, też egzotycznie by było. Całe szczęście,że Rado wraca do zdrowia,Jędza pozbył się kłopotów związanych z kontuzjami, a Pazdan jak to Pazdan, jak zwykle odchodzi, ale odejść nie może.Zobaczymy co z tego będzie.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli