Awantura po porażce Lecha z Pogonią – Bjelicy dostało się od kibiców

Autor wpisu: 10 sierpnia 2017 09:42

Nenad Bjelica wciąż kolekcjonuje w Lechu porażki. Przegrywa wszystko, co da się przegrać. Tym razem już na starcie przegrał Puchar Polski. Po porażce 0:3 z Pogonią w Szczecinie fani Kolejorza nie wytrzymali. Doszło do ostrej awantury kibiców ze szkoleniowcem i częścią zawodników.

Zauroczenie Chorwatem w Poznaniu już mija. Fani najwyraźniej przestali już kupować tłumaczenia Bjelicy typu „jestem dumny z drużyny” i tak dalej. Kolejna porażka, kolejne odpadnięcie z pucharów i zaczyna robić się gorąco. Po meczu w Szczecinie zagotowali się kibice, zagotował się też trener, który musiał wysłuchać, co fani mają do powiedzenie na jego temat i na temat gry jego drużyny. Niewiele brakowało, a doszłoby do rękoczynów. Bjelica w porę został jednak odciągnięty od sektora, na którym mecz oglądali fani z Poznania. Wcześniej jednak trochę sobie pogestykulował:

– Kibice byli źli po meczu tak samo jak ja. Nie lubię przegrywać nawet w gierce na treningu. Rozumiem więc reakcję i krytykę z ich strony – przyznał, jak już trochę ochłonął.

Lechia znów celuje w tytuł frajera roku. Kibice po porażce w Bytowie wyładowali swą złość dość… spektakularnie

Nie zmienia to faktu, że trudno nie zauważyć, iż większości fanów w Poznaniu różowe okulary spadły już na dobre z oczu i zobaczyli, że Lech pod wodzą Bjelicy jest nagi. Facet zaczyna przypominać Roberta Maaskanta – też jest w sobie zakochany, a po kolejnych porażkach niczego złego nie dostrzega. Tyle że Maaskant zdobył dla Wisły mistrzowski tytuł – Bjelica na razie kolekcjonuje tylko porażki. Jak to wszystko się skończy? Zobaczymy.
Tak czy inaczej napisaliśmy po meczu z Pogonią TUTAJ, że Bjelica ma teraz wreszcie komfort. Już nic nie powinno przeszkodzić mu w drodze po tytuł mistrza Polski – żadna Liga Europy, żaden Puchar Polski… Śmiało może prowadzić Lecha prosto do celu.

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Lech Poznań

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli