A jednak Legia jest w czymś dużo lepsza od Barcelony

Autor wpisu: 6 stycznia 2018 20:56

Najprawdopodobniej nigdy żaden polski klub, także wspomniana niżej Legia Warszawa, nie dorówna, ba, nawet nie zbliży się do kwot, jakie na transfery przeznaczają kluby z Anglii, Francji, czy Hiszpanii. W tym okienku transferowym możemy mieć jednak sporą satysfakcję – to, jak zapowiadani, a potem ogłaszani są nowi piłkarze w drużynie mistrzów Polski, jest na pewno klasa światowa. Gdzie tam Barcelonie do Legii…

Tak, chcielibyśmy, żeby Coutinho zagrał w którymś klubie w ekstraklasie. Ale skoro nie ma się tego, co się lubi… Z niecierpliwością będziemy czekać na to, co pokaże na naszych boiskach Eduardo.
Tymczasem właśnie transfer Coutinho z Liverpoolu (za, bagatela, 160 mln euro), potwierdziła wieczorem Barcelona. W taki sposób:

Szczerze? Wiele inwencji w tym nie było. Dlatego tym bardziej cieszy nas, że w Polsce zaczęto doceniać siłę i znaczenie nowych mediów. Na razie tej zimy króluje Legia Warszawa, która zresztą może – póki co – pochwalić się najbardziej spektakularnymi transferami. Czekamy na kolejne kluby. A Legii gratulujemy kreatywności.

I dzisiejsza wisienka na torcie:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli